BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Dochodowa firma ze specjalistycznej branży technicznej szuka inwestora

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Jaworzno
Wysokość poszukiwanego kapitału 1 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
1 000 000 PLN
Dodano: 13 sierpnia 2021
W systemie jeszcze: 14 dni

ID ogłoszenia: #6183
liczba wyświetleń: 100
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


slaskie
Opis ogłoszenia:

Szukam partnerów do zainwestowania w sprawdzony i stabilny biznes dysponujący zasobami i zapleczem klientów, gotowy do wprowadzenia do kraju innowacyjnych rozwiązań z obszaru robotyki i pomiarów. W roku 2019 za nasze pionierskie na skalę światową instalacje dla lotnictwa zostaliśmy wyróżnieni nagrodą na targach Control w Stuttgarcie. Aktualnie mamy przygotowane do podpisania umowy z producentami nowych rozwiązań z obszaru robotów współpracujących oraz systemów pomiarowych, wykonane wstępne testy i jesteśmy gotowi do rozpoczęcia testów i dystrybucji systemów w kraju.

Na rynku działamy od ponad 10 lat jako ceniona marka, funkcjonujemy w obszarach usług, szkoleń i sprzedaży. Jesteśmy autorami innowacyjnych i nagradzanych produktów w specjalistycznej branży. Poszukujemy finansowania kolejnych projektów, które gotowe są do rozpoczęcia od zaraz i obejmują rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie o zasięgu międzynarodowym. Dodatkowo notujemy rekordowe wzrosty w części usługowej, która dzięki doinwestowaniu pozwoli nam w ciągu roku zostać wiodącym dostawcą specjalistycznych usług w Polsce.

Nie bez znaczenia jest też wykorzystanie potencjału planowanej budowy fabryki samochodów elektrycznych, która ma być zlokalizowana kilkaset metrów od nas, a która w przypadku realizacji inwestycji będzie naszym kluczowym klientem.

Jesteśmy doskonale przygotowani, dysponujemy kadrą techniczną i niezbędnym know-how oraz gotowymi do rozpoczęcia projektów klientami z branży lotniczej, samochodowej i energetycznej.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

branża techniczna specjalistyczna branża Dochodowa firma inwestor poszukiwany robotyka

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA