BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Apartamenty z mariną. Jedyna taka inwestycja w Polsce. Zysk gwarantowany w umowie.

Informacje podstawowe:

Województwo pomorskie
Miasto Gdańsk
Kwota inwestycji 803 190 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
803 190 PLN
Dodano: 18 stycznia 2021
W systemie jeszcze: 11 dni

ID ogłoszenia: #5120
liczba wyświetleń: 198
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


pomorskie


Opis oferty:

W dobie aktualnych zmian gospodarczych wybór najpewniejszych i najbezpieczniejszych form inwestowania kapitału jest chwilowo dość mocno zawężony do niektórych kruszców, bardzo dobrze wybranych ETFów oraz oczywiście nieruchomości.

Proponujemy Państwu inwestycję w nieruchomości i to w najlepszym możliwym wydaniu.

Luksusowe apartamenty usytuowane są na gdańskim wybrzeżu i posiadają własną marinę z kapitanatem. Do dyspozycji mieszkańców będą również następujące udogodnienia; sauny (mokra i sucha), siłownia z salą fitness, salon klubowy, restauracja, sala zabaw dla dzieci, klub jachtowy oraz sala konferencyjna i bankietowa.
Sol Marina powstaje w unikatowej lokalizacji – przy nabrzeżu ujścia Martwej Wisły, nieopodal Wyspy Sobieszewskiej.
To jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha. Sobieszewo zaś to ostoja spokoju i dzikiej przyrody. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na gdańskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta.

- Apartamenty Sol Marina powstają głównie z myślą o inwestorach, którym możemy zaproponować również kompleksowe zarządzanie wynajmem. Ten model współpracy oferujemy w oparciu o rozliczenie: 30% wynagrodzenie zarządcy , 70% zysku dla inwestora.

- Zwrot z inwestycji wliczając również koszt wykończenia to minimum 5% w skali roku, nawet w takich sytuacjach jak teraz, czyli podczas pandemii, inwestorzy w pozostałych hotelach i apartamentach otrzymują gwarantowany zysk.

- Szacowany wzrost wartości nieruchomości w kolejnych latach to około 7 % w skali roku. Do połowy 2021 roku wzrost wartości może być wyższy ze względu na aktualny brak podobnej oferty na polskim rynku, w połączeniu z malejącą liczbą dostępnych apartamentów (około 50% inwestycji już zostało sprzedane), oraz miejsc cumowniczych należących do inwestycji.

- Aby nie angażować Państwa czasu jesteśmy w stanie zapewnić wykończenie pod klucz.

- Cena apartamentu jest wartością brutto a odliczeniu podlega 23% podatku Vat.

- Odbiór IV.2021

Przykładowy apartament:
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 41.20M2
LICZBA POKOI: 2
CENA BRUTTO: 803 190,00 PLN


W ofercie dostępne są apartamenty o metrażach od 38,97 m2 - 81,53 m2, a ich przedział cenowy zawiera się od 752 760,00 zł. do 1 429 875,00 zł. brutto. Pozostało jeszcze 51 apartamentów, najszybciej kończą się miejsca cumownicze, z 50 pozostało nam na dzień dzisiejszy 16 miejsc.

Dodatkowo płatne:
+Cena miejsca parkingowego naziemnego: 25 000,00 zł. brutto
+Cena miejsca cumowniczego do wyłącznego korzystania (opcjonalnie): 150 000,00 zł. brutto

O deweloperze:

Dekpol S.A od 25 lat jest jednym z wiodących deweloperów na Pomorzu; zrealizował setki projektów, począwszy od ponad dwudziestu osiedli mieszkaniowych po galerie handlowe i obiekty przemysłowe. W ostatniej dekadzie skupił się na najwyższej jakości inwestycjach premium na terenie Gdańska, takich jak: Hotel Grano, Grano Residence, Hotel Number One, Nowa Motława oraz Hotel Almond.
Teraz z dumą prezentuje Państwu, wspólnie z ambasadorem tej niezwykłej inwestycji – Mateuszem Kusznierewiczem – najnowsze dzieło: Sol Marinę.


W Biurze sprzedaży jestem osobą odpowiedzialną za kontakt z inwestorami i serdecznie zapraszam Państwa do zadawania pytań i kontaktu ze mną. Zapraszam również do zwiedzenia inwestycji po uprzednim umówieniu prezentacji,

do usłyszenia i do zobaczenia
Jakub Gołaszewski

Zdjęcia obiektu:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

inwestycje w nieruchomosci wynajem długoterminowy apartamenty na wynajem

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2021 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA