BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Agencja Zatrudnienia z siedzibą w centrum miasta

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Ulica Piłsudskiego 1/3
Cena sprzedaży 160 000 PLN
Strona internetowa https://superagencja.eu
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
Rok rozpoczęcia działalności 2016
Forma prawna Spółka jawna
Powód sprzedaży Wraz ze wspólnikiem zdecydowaliśmy się na sprzedaż w/w działalności, ponieważ jest to jeden z kilku biznesów jakie prowadzimy I niestety nie mamy czasu aby poświęcić jej odpowiednią ilość uwagi.
160 000 PLN
Dodano: 14 stycznia 2020
W systemie jeszcze: 20 dni

ID ogłoszenia: #3568
liczba wyświetleń: 152
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF


lodzkie


Opis oferty:

Oferujemy sprzedaż działającej, w formie spółki jawnej, agencji zatrudnienia. Siedziba firmy mieści się w Tomaszowie Mazowieckim w ścisłym centrum miasta.

Firma posiada certyfikaty uprawniające do wykonywania usług pracy tymczasowej, pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego oraz poradnictwa zawodowego. Szerokie spektrum PKD pozwala wykonywać również usługi podwykonawcze i outsourcingowe. Agencja świadczy na tą chwilę usługi pracy tymczasowej/podwykonawcze dla kilku stałych kontrahentów. Przez ostatni rok dało to 65500 roboczogodzin. Są to firmy o potencjale do rozwoju w zakresie ilości roboczogodzin do wypracowania. Oprócz tego w zasięgu są zakłady, z któymi agencja negocjowała umowy(również podpisane) i istnieje możliwość rozpoczęcia z nimi współpracy.

Oprócz tego firma realizowała pośrenictwa pracy I przygotowywała odpłatnie dokumenty uprawniające do pracy obcokrajowców dla firm zewnętrznych. W biurze pracują księgowa oraz kadrowa, które dobrze wykonują swoje obowiązki w pełnym zakresie obsługi związanej z zatrudnianiem pracowników w tym obcokrajowców. Biuro w pełni wyposażone w komputery I pozostały sprzęt niezbędny do jego prowadzenia.

Firma posiada adresy mailowe, własną stronę internetową, profile na facebooku, olx-ie innych portalach umożłiwiących rekrutację . Do przekazania również numery kontaktowe do osób I firm wspomagających proces rekrutacji.
Na wyposażeniu znajduje się samochód marki kia ceed o wartośći kilkunastu tysięcy złotych.

Oferujemy sprzedaż działającej firmy z dużą możliwością rozwoju. Firma nie zalega w zusie I us. Posiadamy certyfikat rzetelnej firmy. Cena sprzedaży wynosi 160 000zł netto. Jest to kwota do niewielkiej negocjacji w przypadku osoby poważnie zainteresowanej zakupem.

Samochód kia ceed. Wyposażenie biura.


Zdjęcia obiektu:

Zobacz mapę:

Tagi:

Agencja Zatrudnienia

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2020 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA