BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Agencja ICOLE - Oferty Tokenów Wartościowych (STO)

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Twarda 18
Wysokość poszukiwanego kapitału 420 000 PLN
Strona internetowa http://icole.eu/
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2018
Profil działalności Agencja Tokenów Wartościowych
Liczba udziałowców 4
Elementy przewagi nad konkurencją Pierwsi na rynku. Kompletna platforma STO: budowanie społeczności inwestorskiej, emisja, usługi po-emisyjne (głosowania, walne zgromadzenia, dywidendy, raporty)
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność nie
Procent udziałów 6
Czy jest bussinessplan? Tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 maja 2019

ID ogłoszenia: #2219
liczba wyświetleń: 622
Ogłoszenie: Agencja ICOLE - Oferty Tokenów Wartościowych (STO) jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.mazowieckie


Opis oferty:

Oferty Tokenów Wartościowych STO to nowy sposób pozyskiwania kapitału. Z jednej strony zastępuje on owiane złą sławą ICO z drugiej rozszerza tak zwany crowdfunding udziałowy o płynność aktywów.

W odróżnieniu od ICO nie sprzedajemy bliżej nieokreślonej wartości w postaci przyszłych produktów lub usług ale po prostu udziały w firmach. W odróżnieniu jednak od klasycznego crowdfundingu nie jesteśmy związani z jedną platformą, a udziały możemy odsprzedać sekundy po transakcji na krypto-giełdach.

Nasza agencja jest pierwszą w Polsce która zajmuje się w całości STO. Poza usługami konsultingowymi oferować będziemy kompletną platformę do emisji STO nad którą obecnie pracujemy.

O popularności STO może świadczyć fakt, iż mimo że nie mamy jeszcze działającej platformy mamy już w kolejce 5 różnych projektów które chcą zapłacić za nasze usługi.

Zapraszamy do zainwestowania w naszą działalność. Za sumę 100 000 Euro oferujemy 6% udziałów w przedsięwzięciu. Inwestycja przy rocznych obrotach rzędu 10 milionów Euro zwróci się w ciągu 3 lat.

Zdjęcia obiektu:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

finansowanie Rynek Blockchain blockchain ico Inwestowanie STO

Zobacz również:Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2020 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA