BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Ogłoszenia promowane

Blog

Kupię firmę od ręki

Kupię firmę, z taka myślą przyszły inwestor udaje się do pośrednika. Istnieje wielu pośredników, którzy zajmują się sprzedażą gotowych firm. Wychodzą oni na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór firm na sprzedaż. Oferta jest bardzo zróżnicowana. Są takie z historią i całkiem nowe, duże i małe, tworzone niemalże od ręki, spełniając życzenia wymagającego klienta.

Firmy na sprzedaż

Wystarczy kilka chwil, by wpisując w wyszukiwarkę hasło: „firmy na sprzedaż” wyświetliły nam się znaczne ilości stron, na których zamieszczane są ogłoszenia. Dotyczą one sprzedaży firm, ale także sprzedaży udziałów, pomysłów na przejęcie gotowych biznesów, czy też propozycji współpracy jako inwestorzy. Wielu przedsiębiorców w dobie dzisiejszej z bardzo różnych przyczyn, poszukuje nabywcy dla swojego biznesu.

Kupię spółkę - również zadłużoną

Kupię spółkę, od takich słów rozpoczyna się wiele ofert zakupu, zamieszczanych na stronach internetowych. Czy zastanawialiście się dlaczego ktoś chce kupić spółkę, czasem nawet zadłużoną? Zapewne gdyby zadać to pytanie przedsiębiorcy- jakiego chciałby dla siebie interesu odpowie takiego, który przynosi zysk i firmuje jego dobre imię.

Sprzedaż firmy

W sytuacji kiedy przedsiębiorca nie jest w stanie lub też nie ma zamiaru, z różnych przyczyn, prowadzić dłużej swojego biznesu, rodzi się pomysł na sprzedaż firmy. W obecnych trudnych warunkach gospodarczych związanych chociażby z ogólnoświatowym kryzysem wywołanym pandemią wirusa Covid-19 niejeden właściciel firmy zastanawia się co zrobić w takiej sytuacji i jak poprawnie dokonać procesu sprzedaży.

Sprzedam Spółkę z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najpopularniejsza forma działalności. Posiada ona osobowość prawną i może tworzyć ją jedna lub więcej osób fizycznych oraz prawnych. Każdy, kto przymierza się do stworzenia ogłoszenia- sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością lub też sprzedam udziały w spółce z o.o. zastanawia się jakie musi spełnić formalności?

Szukam wspólnika do biznesu

Prowadząc interes stajemy czasem przed sytuacją, w której zastanawiamy się co zrobić by poprowadzić nasz biznes lepiej i efektywniej. Chcąc rozwinąć działalność zastanawiamy się kto lub co, będzie nam potrzebne by, osiągnąć zamierzony cel?

Sprzedam biznes - dlaczego i jak to zrobić?

Zapewne wielu z was zastanawia się czy sprzedaż biznesu jest możliwa, a jeśli tak to, jak to zrobić by nie stracić? Sprzedam biznes, szukam inwestora, połączę siły takie oraz inne pytania nie dają spokoju przedsiębiorcom właśnie dziś, kiedy na całym świece załamuje się gospodarka. Szerząca się obecnie pandemia w destrukcyjnym stopniu wpływa na poprawne funkcjonowanie całego systemu gospodarczego

Szukam inwestora z kapitałem

Częste hasło wpisywane w wyszukiwarki to: szukam inwestora z kapitałem lub inwestor z kapitałem poszukuje wspólników do biznesu. Czy mieliście okazje kiedykolwiek szukać inwestora? Może jako małe dzieci, zastanawialiście się jak zachęcić rodziców do zainwestowania w spełnienie waszego marzenia i zakup upragnionej zabawki? W dalszym życiu były to zapewne inwestycje w edukację, przyszłą sferę zawodową czy też osobistą...

Oferta biznesowa i oferta handlowa

Dziś podejmiemy temat związany z biznesem. Oferta biznesowa oraz oferta handlowa, bo o nich mowa jest przestrzenią, w której coraz więcej osób zaczyna poruszać się swobodniej. Ci, którzy mają coś do zaoferowana oraz ci, którzy szukaj możliwości mogą odnaleźć wspólną przestrzeń biznesową. Stają się wtedy przedsiębiorczymi, partnerami biznesowymi, inwestorami dla których nie ma przeszkód, których nie mogliby pokonać...

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2020 Progres Solution
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA